enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

ثبت رکورد تولید سالانه در شرکت ورق خودرو

به گزارش پترومتالز، مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری گفت: تولید سالانه ورق گالوانیزه شرکت ورق خودرو چهار محال بختیاری از مرز 300 هزار تن گذشت.

حمید شجاعی مدیر عامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ضمن اعلام این خبر افزود: سال گذشته تولید ورق گالوانیزه در شرکت 252 هزار تن بود که با تلاش شبانه روزی و همت کارکنان و تیم مدیریتی این شرکت توانستیم میزان تولید را به بیش از ۳۰۰ هزار تن برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری شرکت با محدودیت هایی زیادی در حوزه تامین انرژی و نیز تامین مواد اولیه مواجه بود و با برنامه ریزی دقیق،عزمی راسخ، حمایت و پشتیبانی هیات مدیره ،شرکت فولاد مبارکه، کنترل و پایش عوامل موثر بر تولید به این رکورد قابل توجه دست یافتیم.

شجاعی کسب این افتخار بزرگ و ارزشمند را به کلیه کارکنان، ذینفعان شرکت، هیات مدیره و همکاران شرکت فولاد مبارکه تبریک گفت و افزود: کارکنان شرکت ورق خودرو در سال رشد تولید و مهار تورم با تمام توان در راستای رشد تولید و ارتقای کیفی محصولات تولیدی این شرکت از هیچ تلاشی دریغ نکردند و به میزان تولید برنامه ریزی شده در ابتدای سال دست یافتند و قطعا در سال آتی با حمایت‌های شرکت فولاد مبارکه ثبت توفیقات جدید در دستور کار قرار خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت ورق خودرو افزود: خوشبختانه در سال جاری موفق به ثبت رکوردهای متعدد در زمینه تولید شدیم و ادامه این روند با وجود تمامی کمبود ها و محدودیت ها منجر به ثبت رکورد تولید سالانه در شرکت شد. وی تصریح کرد:همواره در تلاشیم کیفیت و تنوع محصولات تولیدی را افزایش داده و سهم هرچه بیشتری از بازار محصولات گالوانیزه را به خود اختصاص دهیم.

شجاعی ضمن تاکید بر اهمیت رضایت مشتریان شرکت بیان داشت: شرکت ورق خودرو رضایت مشتریان را در اولویت قرار داده و به این ترتیب امسال توانست رکورد فروش محصولات و سهم عمده بازار ورق گالوانیزه در بورس را به خود اختصاص دهد.

گفتنی است شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری تنها تولید کننده محصولات گالوانیزه ویژه استفاده در صنعت خودروسازی کشور است.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=16899

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 3 =