enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

فولاد اکسین خوزستان پیشتاز تولید محصولات با ارزش افزوده بالا شد

به گزارش پترومتالز، در سال ۱۴۰۲ علیرغم محدودیت های انرژی در حوزه گاز و برق، جهادگران عرصه تولید در شرکت فولاد اکسین خوزستان موفق به ثبت دومین رکورد تاریخ این شرکت شدند.
مطابق برنامه ریزی ها ۶۵۶ هزار تن تولید در سال گذشته هدفگذاری شده بود اما با همت مضاعف کارشناسان و کارگران اکسین، ۷۲۰ هزار تن تولید به ثبت رسید که نشان از رشد ۱۰ درصدی دارد و سهم بیشتر این تولیدات به محصولات API و با ارزش افزوده بالا اختصاص داشته است.
شرکت فولاد اکسین به عنوان نخستین تولید کننده محصولات با استاندار API در خاورمیانه، سهم ۹۰ درصدی تولیدات خود را به این نوع محصولات اختصاص داد که رشد ۳۰ درصدی نسبت به رکورد قبلی داشته است.
در این میان، ثبت رکورد ۹۸ درصدی راندمان کیفی تولید، نتیجه ای درخشان در حوزه تولید است که نقش بسیار مهمی در سودآوری شرکت ایفا نموده به گونه ای که سودآوری ۷۶ درصدی را برای شرکت به ارمغان آورده است و درآمد های شرکت را ۶۶ درصد رشد داده است.
همچنین علیرغم محدودیت های انرژی که منجر به کاهش و بعضا توقف تولید در بسیاری از واحدهای تولیدی شده بود، فولاد اکسین، رکورد ۹۴ درصدی آماده به کاری تجهیزات را به ثبت رساند که موفقیت چشم گیری به شمار می رود.
امیداست با از بین رفتن محدودیت عای انرژی در سال ۱۴۰۳ در کنار عضم جدی و همت بالای اکسینی ها، شاهد تداوم رکوردشکنی در حوزه های مختلف این شرکت باشیم.
Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=17493

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 4 =