enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

عرضه موفقیت‌آمیز شمش فولادی ارفع در رینگ صادراتی بورس کالا + جزئیات و قیمت

اختصاصی پترومتالز: شرکت آهن و فولاد ارفع برای نخستین بار در ایران شمش فولادی در رینگ صادراتی بورس کالا عرضه کرد که تمام عرضه‌های این شرکت توسط خریداران با هدف فروش در بازارهای صادراتی، مورد معامله قرار گرفت. ارفع امروز 5 هزار تن شمش با تحویل درب کارخانه و 5 هزار تن دیگر با تحویل فوب بندر عباس در «تالار کالای صادراتی کیش» به فروش رساند.

نکته جالب معاملات امروز شمش صادراتی ارفع این بود که هر دو معامله با رقابت انجام شد. 5 هزار تن شمش تحویلی درب کارخانه 2.5 درصد بالاتر از قیمت پایه و با نرخ 14353 تومان به ازای هر کیلو مورد معامله قرار گرفت. 5 هزار تن شمش تحویل فوب بندرعباس نیز 3.1 درصد بالاتر از قیمت پایه و با نرخ میانگین موزون 15051 تومان به ازای هر کیلو معامله شد.

سیدعلیرضا موسوی قائم مقام مدیرعامل و معاون فروش و بازاریابی شرکت آهن و فولاد ارفع پیش از این در خصوص عرضه شمش این شرکت در رینگ صادراتی بورس کالا به پترومتالز گفته بود:  پیشتر کاتد مس و شمش آلومینیوم در رینگ صادراتی بورس کالا عرضه شده و عرضه شمش فولادی «ارفع» برای نخستین بار در دستور کار بورس کالای ایران قرار گرفته است. عرضه در رینگ صادراتی بورس کالا مزایای فراوانی داشته به طوری که شفافیت و کشف قیمت در آن اتفاق می افتد. همچنین دریافت ریال یا ارز و اینکه صادرات توسط خریدار باشد یا فروشنده از ظرفیت های این روش می باشد.

نتیجه معاملات شمش صادراتی شرکت آهن و فولاد ارفع را در تصویر زیر ببینید:

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=4504

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 14 =