enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

ثبت بالاترین رکورد تولید روزانه کنسانتره در فولاد سنگان

پترومتالز: محمد گلی‌پور مدیرکارخانه کنسانتره‌سازی فولاد سنگان اظهار داشت: همکاران پرتلاش ما در واحد کنسانتره‌سازی با تولید ۱۸ هزار و ۶۱۰ تن کنسانتره در روز، بالاترین رکورد تولید روزانه کنسانتره در این واحد را به ثبت رساندند. وی گفت: با وجود مشکلات جاری و قطعی برق در تابستان، این شرکت مصمم است با تولید پایدار و باکیفیت در سال جاری، برنامه تولید ۳.۵ میلیون تن کنسانتره را محقق سازد.

محمد گلی پور با اعلام اینکه این میزان تولید، بالاترین میزان تولید کنسانتره تابحال است، افزود : همکاران پرتلاش ما توانستند به میزان تولید ۱۸ هزار و ۶۱۰ تن کنسانتره در روز دست یابند که با لطف خدا و همت مردانه موفق به تولید بالاترین میزان تولید کنسانتره از ابتدای راه اندازی تاکنون شدند.

 وی ادامه داد: کارخانه کنسانتره سازی فولاد سنگان، نخستین کارخانه پنج میلیون‌تنی واحد کنسانتره در شرق کشور است که در کوران تحریم ها و به دست متخصصان داخلی راه اندازی و به بهره برداری رسیده است.

 مدیر کارخانه کنسانتره سازی یادآور شد: با وجود مشکلات جاری و قطعی برق در تابستان، این شرکت مصمم است با تولید پایدار و با کیفیت در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال افرین، برنامه تولید ۳/۵ میلیون تن کنسانتره را محقق تا گامی ارزشمند در تولید پایدار و مطمئن بردارد.

بالاترین رکورد تولید روزانه کنسانتره در حالی بدست آمد که رکورد قبلی تولید روزانه کنسانتره به میزان ۱۸ هزار و 30 تن بوده است.

گفتنی است این شرکت دارای کارخانه‌های تولید گندله و کنسانتره سازی با ظرفیت تولید سالانه ۱۰میلیون تن در سال بوده که نقشی موثر و راهبردی در تامین پایدار مواد موردنیاز عظیم‌ترین فولادساز خاورمیانه «فولاد مبارکه» دارد .

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=5055

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + شش =