enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

همکاری مشترک ذوب آهن اصفهان و ماشین سازی اراک در جهت توسعه ساخت داخل

به گزارش پترومتالز، مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و رضا سرائی مدیرعامل ماشین سازی اراک پنج شنبه ۲۰ بهمن ماه در محل ساختمان فروش ذوب آهن با هدف توسعه تعامل و همکاری این دو مجتمع عظیم صنعتی کشور، دیدار و گفتگو کردند.
مهدی کوهی دراین خصوص گفت: ذوب آهن اصفهان و ماشین سازی اراک دو مجتمع توانمند در امر ساخت قطعات و تجهیزات هستند که توسعه همکاری آنها برکات بسیاری برای صنعت کشور دارد.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان افزود: درراستای منویات مقام معظم رهبری ، در ایام دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی ، برای همکاری مشترک با شرکت ماشین سازی اراک توافق لازم صورت گرفت.
وی با بیان اینکه در آینده نزدیک در خصوص انعقاد قرارداد و برنامه‌های اجرایی تصمیم‌گیری می‌شود، افزود: این همکاری در خصوص توسعه ساخت داخل، قطعه سازی برای صنعت کشور، صدور خدمات فنی و مهندسی و دیگر همکاری‌هایی است که می‌تواند موجب افزایش ظرفیت ساخت و هم افزایی گردد.
مدیرعامل ماشین سازی اراک نیز گفت: این دو مجموعه بزرگ با توجه به ظرفیت‌های صنعتی، قادر خواهند بود با همکاری و هم افزایی، در جهت ساخت تجهیزات صنعتی مورد نیاز حوزه‌های مختلف کشور ، دستاوردهای بزرگی حاصل کنند.
وی افزود: ماشین سازی اراک و ذوب آهن اصفهان همچنین می‌توانند به صورت مشترک در بازارهای صادراتی کشورهای همسایه و منطقه حضور فعال داشته باشند که در این راستا باید روش‌ها و راهکارهای مشترک را بررسی و تعریف کنیم.
Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=6733

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =