enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

آتیه فولاد نقش جهان بر مدار توسعه

افتتاح و کلنگ زنی چندین پروژه توسعه در مراکز خدماتی هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان

به گزارش پترومتالز، طی آئین‌های جداگانه‌ای روز سه شنبه 18هیجدهم بهمن ماه چندین پروژه توسعه در مراکز خدماتی هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان گلنگ زنی و تعدادی از پروژه‌های دیگر نیز وارد فاز بهره‌برداری شد.

در بخش نخست این مراسم، پروژه‌های شرکت آهن و فولاد کاسپین قزوین به شرح ذیل و با حضور جناب آقای مهندس سعیدبخش مدیرعامل محترم هلدینگ آتیه فولاد، مدیران شعب مرکزی بانک‌های استان قزوین، مسئولین شهرک‌های صنعتی، مدیران عامل شرکت‌های تولیدی و اعضای هیات مدیره آهن و فولاد کاسپین افتتاح و یا کلنگ زنی شد.

1- افتتاح سالن شماره 2 و انبار به مساحت 2400 متر مربع جهت تعبیه خطوط جدید برش و ظرفیت انبارش تا 7 هزار تن انواع محصولات فولادی و بهره برداری از دو دستگاه جرثقیل سقفی در این سالن به ظرفیت 32 و 16 تن با ارتفاع مفید 8 متر جهت تخلیه و بارگیری انواع محصولات.

2- کلنگ زنی خط برش طولی با ضخامت از 0/4 تا 2 میلی متر با میانگین برش کاری 500 تن در ماه به منظور تامین نیاز تولیدکنندگان قطعات خودرو، تولیدکنندگان کپسول گاز، صنایع پروفیل سازی و تولید کنندگان صنایع برودتی.

3- کلنگ زنی ساختمان اداری با مساحت ۷۰۰ متر مربع.

بنابراین گزارش در بخش دوم این مراسم نیز سالن شماره 2 و خط برش شرکت پارس فولاد مبین با حضور مدیر عامل محترم هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان، مدیران شرکت دانا فولاد سمنان و جمعی از صنعتگران شهرک صنعتی شمس آباد به شرح ذیل افتتاح و به بهره برداری رسید؛

1- افتتاح سالن شماره 2 تولید و انبار به مساحت 3825 مترمربع جهت تعبیه خطوط جدید برش و ظرفیت انبارش تا 10 هزار تن انواع محصولات پوشش دار که توسط شرکت دانا فولاد سمنان ساخته و تکمیل شده است.

2- بهره برداری از دو دستگاه جرثقیل سقفی در سالن مذکور به ظرفیت‌های 32 و 10+25 تن با ارتفاع مفید 8.5 متر جهت تخلیه و بارگیری انواع محصولات.

3- بهره برداری از یک خط اسلیتر جهت برش انواع محصولات از ضخامت 0.5 الی 1.5 میلیمتر با ظرفیت تولید روزانه حداقل 50 تن.

4- بهره برداری از یک خط برش شیت نیمه اتوماتیک جهت برش محصولات از ضخامت 2 الی 6 میلیمتر با ظرفیت روزانه 80 تن.

5- بهره برداری از یک دستگاه گیوتین با دهانه 3 متر با توان برش انواع ورق تا ضخامت 12 میلیمتر جهت بلنکینگ با ظرفیت روزانه 10 تن.

شایان ذکر است، با بهره برداری از تجهیزات جدید این شرکت امکان ارائه خدمات برش بر روی تمام محصولات تخت فولادی فراهم شده و صنایع جدیدی از جمله تولید کنندگان لوله و پروفیل سبک، لوازم خانگی، قطعه سازان و … به جمع مشتریان خدمات شرکت افزوده خواهند شد ضمن این که با افزایش فضای سالن تولید، امکان توسعه تجهیزات و راه اندازی ماشین آلات فرمینگ یا تولید محصولات نیز فراهم آمده است.

همچنین در تاریخ 12 بهمن ماه طی مراسمی با حضور معاون راهبردی و امور شرکتهای هلدینگ آتیه فولاد و اعضای هیات مدیره شرکت فولاد زاگرس چهار محال ساختمان اداری این شرکت با مساحت ۶۷۰ متر مربع افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=6756

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 7 =