enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

روابط عمومی و امور بین الملل گهرزمین موفق به کسب تندیس زرین سرآمدی روابط عمومی کشور گردید

در نهمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران، رو ابط عمومی شرکت سنگ آهن گهرزمین برای اولین بار موفق به کسب تندیس زرین سرآمدی روابط عمومی کشور گردید.

به گزارش پترومتالز، نهمین آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران روز گذشته با حضور شرکت‌های بزرگ معدنی و صنعتی، بانک‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و جمعی از اساتید دانشگاه، مدیران و صاحب نظران روابط عمومی کشور در مرکز همایش بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
در این رویداد، روابط عمومی شرکت‌ها و سازمان‌ها براساس ۸۱ شاخص مورد ممیزی قرار گرفتند و در پایان طبق مجموع امتیازات اخذ شده، جایگاه آنان در مسیر سرآمدی مشخص گردید.
این آیین با هدف سوق دادن روابط عمومی‌ها به سمت سرآمدی، ارتقاء کیفیت فعالیت‌ها و انطباق آن‌ها با استانداردهای یک روابط عمومی سرآمد در ابعاد ساختاری، کارکردی و محتوایی برگزار شد.
در این همایش با اهدای نشان ویژه مدیر ارشد تعالی گر ارتباطی از مدیر عامل شرکت سنگ آهن گهرزمین، تقدیر شد.
و در ادامه همایش بر اساس ۸۱ شاخص مورد ممیزی از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین با اهدای تندیس زرین سرآمدی روابط عمومی ایران انتخاب گردید و تجلیل بعمل آمد.
گفتنی است در این همایش علاوه بر شرکت سنگ آهن گهرزمین از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت راه و شهرسازی، سازمان توسعه و نوسازی معاون و صنایع معدنی ایران، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، شرکت ملی صنایع مس ایران، بانک سپه، شرکت ملی فولاد ایران و … تجلیل بعمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=6970

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 14 =