enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

ثبت سه رکورد تولید روزانه بریکت گرم توسط صبافولاد خلیج فارس با کاتالیست‌های خوارزمی

به گزارش پترومتالز، مجتمع صبافولاد خلیج فارس از ثبت سه رکورد تولید روزانه بریکت گرم در نخستین روزهای سال ۱۴۰۳ با استفاده از کاتالیست‌های گسترش فناوری خوارزمی خبر داد.

مگامدول صبا فولاد خلیج فارس که شامل 480 تیوب 10 اینچی است به صورت کامل در سال 1401 با کاتالیست‌های خوارزمی و با حضور کارشناسان این شرکت بارگذاری شد و حال بعد از دو سال فعالیت مستمر، مجتمع صبافولاد خلیج فارس با تلاش مدیران، کارشناسان و تلاشگران در آغاز سال 1403 توانست سه رکورد تولید روزانه بریکت گرم با توجه به عملکرد بالای کاتالیست‌های خوارزمی در واحد احیا مستقیم خود بر جای گذارد.

نخستین رکورد تولید روزانه این شرکت در سال ۱۴۰۳ در روز ششم فروردین ماه با تولید ۴،۵۱۲ تن بریکت گرم به ثبت رسید. همچنین صبافولاد خلیج فارس در روز نهم فروردین ماه سال جاری نیز توانست دومین رکورد تولید روزانه خود به میزان ۴،۵۵۰ تن بریکت گرم را ثبت کند و سومین رکورد تولید روزانه این شرکت نیز در روز 13 فروردین ماه با تولید 4،560 تن بریکت گرم ثبت شد.

ثبت این رکورد‌ها در صنعت فولاد کشور، علی رغم کلیه فشارها و محدودیت‌ها، نشان از عزم راسخ و همت بی بدیل متخصصان و کارشناسان این صنعت استراتژیک کشور و نیز دانش و نبوغ سازندگان داخلی کاتالیست در سخت ترین شرایط را داراست.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=17995

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + ده =