enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

مدیرعامل بانک سپه: سودآوری و موفقیت ما حاصل عملکرد مثبت شرکت‌هایی نظیر چادرملو است

به گزارش پترومتالز، مدیرعامل بانک سپه در بازدید از مجتمع‌های معدنی و صنعتی چادرملو با بیان اینکه سودآوری و موفقیت ما حاصل عملکرد مثبت شرکت‌هایی نظیر چادرملو است گفت: مجموعه بانک سپه نیز به عنوان بزرگترین بانک کشور در کنار شماست.

دکتر آیت اله ابراهیمی، مدیر عامل بانک سپه در راس هیاتی از مدیران این بانک به همراه اعضا هیات مدیره مجموعه سرمایه گذاری امید و تعدادی از مدیران آن مجموعه از مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو بازدید کرد.

در پایان این بازدید چند ساعته در نشستی مشترک با مدیران چادرملو، مهندس طاهر زاده مدیرعامل و دکتر خرم معاونت مالی و سرمایه انسانی شرکت چادرملو به تفصیل درخصوص عملکرد شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و طرح ها و برنامه آتی گزارشی مبسوطی ارائه کردند.

در این گزارش با اشاره به جایگاه دوم گروه چادرملو در تولید کنسانتره کشور با سهم ۱۷ درصدی در سال گذشته و سهمی معادل ۷ درصد تولید گندله آهن، ۱۰ درصدی در تولید اهن اسفنجی و ۶ درصدی در تولید شمش فولاد در بین تولیدکنندگان زنجیره فولاد کشور افزودند: در سال ۱۴۰۲ در طرح‌های توسعه گام‌های مثبتی برداشتیم و برای اولین بار بالغ بر ۱۶۳ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در طرح‌های توسعه شرکت و شرکت‌های سرمایه ‌پذیر صورت پذیرفت.

همچنین تصریح شد: در سال گذشته علیرغم محدودیت‌های زیرساختی  توانستیم با افزایش بهره وری و کاهش توقفات ضمن حفظ تولید در واحد اسفنجی ، در کارخانجات گندله سازی و شمش فولاد موفق به ثبت رکورد تولید از ابتدای راه اندازی شویم و در کل در تمامی مراحل تولید محصولات زنجیره فولاد بیش از ظرفیت اسمی و برنامه پیش بینی شده تولید نمائیم.

بر اساس همین گزارش، سپس مدیر عامل بانک سپه ضمن تقدیر از تلاش‌های مدیریت و کارکنان چادرملو در ارائه عملکرد مثبت و قابل قبول در فعالیت‌های خود گفت: سختی کار شما به عنوان جهادگران عرصه تولید زمانی قابل درک می شود که از نزدیک شاهد این تلاش‌های خستگی ناپذیر و عاشقانه شما باشیم و امروز در یکی از گرمترین روزهای سال این توفیق برای ما فراهم گردید.

وی افزود: تولید در زنجیره ارزش چادرملو و گزارش امیدبخش شما از طرح ها و برنامه توسعه و نظم و انضباط حاکم در این مجموعه عظیم معدنی و صنعتی که آینده روشنی برای این مجموعه را نوید می دهد، افتخاری است برای کشور که بی شک حاصل تلاش، هدایت و نظارت اصولی مدیریت مجموعه می باشد.

دکتر ابراهیمی تصریح کرد این تلاش‌های شما مجاهدت الهی است و مطمئناً خداوند در این راه حامی و پشتیبان شما خواهد بود و مجموعه بانک سپه نیز به عنوان بزرگترین بانک کشور در کنار شماست، چرا که اعتقاد داریم سودآوری و موفقیت ما حاصل عملکرد مثبت شرکت هایی نظیر چادرملو است.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=22155

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + نوزده =