enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

حضور فولاد هرمزگان در سومین نمایشگاه تخصصی محصولات دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم نوآوری استان هرمزگان

به گزارش پترومتالز، شرکت فولاد هرمزگان در سومین نمایشگاه تخصصی محصولات دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم نوآوری استان هرمزگان که با مشارکت بنگاه‌های بزرگ استانی در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی بندرعباس آغاز به کار کرد، به صورت فعال حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، این شرکت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بنگاه‌های تولیدی در استان هرمزگان که محصولات دانش‌بنیان و فناور تولید می‌کند و با شرکت‌های دانش‌بنیان ارتباط تنگاتنگی دارد، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نامگذاری شده است، فعالیت‌های دانش‌بنیان خود را به ویژه در زمینه بومی‌سازی و تکنولوژی گسترش داده است. این شرکت در سومین نمایشگاه تخصصی محصولات دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم بندرعباس برای معرفی فعالیت‌ها و توانمندی‌های خود در این زمینه‌ها و همچنین نیازهای فناورانه خود به صورت فعالی حضور یافته است.

در افتتاحیه نمایشگاه خلیل قاسمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان، عادل شهرزاد سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان و تنی چند از مسئولان استانی در غرفه فولاد هرمزگان حضور یافتند و از نزدیک با فعالیت‌های این شرکت در زمینه‌های دانش‌بنیان و بومی‌سازی آشنا شدند.

شایان ذکر است که سومین نمایشگاه تخصصی محصولات دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم نوآوری استان هرمزگان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی بندرعباس از 24 تا 28 دی ماه برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=6260

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 8 =