enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

فولاد مبارکه الگوی زیست محیطی مناسبی برای سایر صنایع کشور است

به گزارش پترومتالز،رئیس سازمان محیط‌زیست کشور در افتتاح دو پروژه زیست محیطی شرکت فولاد مبارکه:
بازدید امروز از فولاد مبارکه به‌عنوان یکی از ابر پروژه‌ها و صنایع مادر کشور باعث افتخار است چرا که اقدامات زیربنایی خوبی در این شرکت انجام‌شده و با رویکردهای جدید در حدود ۲.۳ میلیارد یورو به پروژه‌هایی اختصاص داده که غالباً محیط زیستی هستند و این مهم با تلاش و همت مجموعه مدیریت، کارمندان و کارگران دلسوز و زحمتکش فولاد مبارکه تحقق پیدا کرده است.
افتتاح این دو پروژه و دستاوردهای زیست‌محیطی فولاد مبارکه که با فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان و مدیریت جوان این شرکت به‌دست‌آمده را در این روز به فال نیک می گیریم و امیدواریم سایر صنایع، فولاد مبارکه را الگوی خود قرار دهند.

محمد یاسر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه:
فولاد مبارکه بالغ‌بر ۲.۳ میلیارد یورو در پروژه‌های زیست‌محیطی سرمایه‌گذاری انجام داده است؛ پروژه‌هایی که در جهت کاهش آلاینده‌های هوا، اقتصاد چرخشی، مدیریت پسماند و مدیریت آب برنامه‌ریزی‌شده است.
ما معتقدیم که صنعت مغایرتی با حفظ محیط‌زیست ندارد و می‌تواند گردش چرخ اقتصاد، اشتغال و حل مشکلات مردم را به همراه داشته باشد همچنین صنعت در تعارض با سلامت مردم نیست و در حقیقت می‌تواند معین زندگی مردم باشد.

امروز با حضور علی سلاجقه معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط‌زیست کشور، محمد یاسر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه، نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی و امام‌جمعه این شهرستان، جمعی از مدیران و مسئولان کشوری و استانی، دو پروژه احداث تصفیه‌خانه استحصال پساب‌های شهری به همراه سیستم اولترافیلتراسیون و پروژه احداث واحد اسمز معکوس ثانویه فولاد مبارکه به ارزش ۱۳۳۳میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=6290

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =