enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

کسب رتبه اول در شاخص سود عملیاتی طرح‌های هفتگانه فولادی، توسط فولاد غدیر نی‌ریز

در همایش ارزیابی عملکرد مجتمع های هفتگانه فولادی (استانی)، مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز رتبه اول را در شاخص سود عملیاتی کسب کرد.

به گزارش پترومتالز، در نخستین همایش ارزیابی عملکرد مجتمع‌های هفتگانه فولادی (استانی) که در تاریخ 10و 11 بهمن 1401، با حضور معاون وزیر و رئیس هیأت‌عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع ‌معدنی ایران، نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران ، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و مدیران عامل طرح‌های فولادی و به میزبانی فولاد شادگان در اهواز برگزار شد، شرکت فولاد غدیر نی‌ریز موفق شد بر اساس ارزیابی‌های بعمل آمده و به سبب ارایه عملکرد درخشان، رتبه اول را در شاخص کسب سود عملیاتی، در بین هفت طرح فولادی زیرمجموعه شرکت ملی فولاد ایران، را در نخستین همایش ارزیابی شاخص‌های طرح‌های فولادی (استانی)کسب کند.

براساس این گزارش، در حالی که در سال جاری بدلیل محدودیت های انرژی مجتمع‌های فولادی، تولید واحدهای آهن اسفنجی با کاهش مواجه شده و به تبع آن تحقق سود تقلیل یافته است، مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز موفق شد با تدابیر مناسب بالاترین سود را ایجاد نماید و رتبه اول این شاخص را در طرح‌های هفتگانه بدست آورد.

بر اساس این خبر، علاوه بر این، مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز توانست در شاخص‌های کیفیت محصول، فعالیت‌های مرتبط با روابط‌عمومی و همچنین واحد HSE رتبه دوم را از آن خود کند.

گفتنی است «نظارت و مورد محک قراردادن فعالیت‌های مجتمع‌های فولادی»، «ارتقای کارآمدی، بهره‌وری و شفافیت عملکرد» ،«نظام‌مندسازی اقدامات جاری و برنامه‌های پیش رو» و «ایجاد انگیزه تلاش و بهره‌وری» در واحدهای زیر مجموعه شرکت ملی فولاد ایران، از جمله اهداف برگزاری این همایش بود.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=6542

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − نه =