enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

اولویت ذوب آهن اصفهان، افزایش تولید و بهره وری با برنامه ریزی اقتصادی است

به گزارش پترومتالز، مهندس مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از کارگاه ها و بخشهای مختلف مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی این بازدید و با کارکنان این بخش گفتگو نمود. وی در جلسه ای با حضور معاون بهره برداری، معاون مالی و اقتصادی و مدیر و سرپرستان بخش کک سازی، راهکارهای افزایش تولید و بهره وری را مورد بحث و بررسی قرار داد. مهندس کوهی گفت: افزایش تولید و بهره وری از طریق برنامه ریزی اقتصادی اولویت و برنامه اصلی شرکت است و در این راستا تکمیل پروژه های نیمه تمام اهمیت حیاتی دارد. وی همچنین از بومی سازی 85 درصد تجهیزات ذوب آهن با اتکاء به توان، دانش و تلاش کارکنان این مجموعه خبر داد.
مهدی کوهی گفت: بخش تولیدات کک و مواد شیمیایی با وجود موانع در تامین زغالسنگ ، با همت والای تلاشگران این بخش در تولید و همچنین در  فعالیت های دانش بنیان ، مهندسی معکوس و بومی سازی سربلند بیرون آمده است .
مدیرعامل ذوب آهن اظهار داشت : این مجتمع عظیم صنعتی  با توان ، دانش وتعهد کارکنان خود توانسته ۸۵ درصد از تجهیزات مورد نیاز را بومی سازی کند و  با بهره گیری از این پتانسیل می توانیم با قطعه سازان بزرگ کشور از جمله ماشین سازی اراک  همکاری گسترده ای داشته باشیم .
وی اظهار داشت : راهکارهای  افزایش تولید و بهره وری ، محور و اولویت اصلی شرکت است و در این زمینه توجه به برنامه ریزی اقتصادی اهمیت بسیاری دارد .
وی افزود : در تمام بخش ها و فرایندهای شرکت ،توجه ویژه در تامین انرژی ازجمله برق ، آب و گاز بسیار حیاتی و مهم است .
مدیرعامل شرکت پس از دیدار با همکاران اداری بخش ، با حضور در نماز جماعت و  رستوران کک سازی ضمن صرف ناهار ، با کارگران این بخش نیز دیدار و گفتگو نمود.
Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=6771

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 1 =