enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

ساخت مستند شهدای مدافع سلامت استان کرمان

به گزارش پترومتالز، سنگ آهن گهرزمین عصر روز گذشته شنبه ۱۳ اسفندماه، حجت الاسلام و المسلمین حسین حیدری امام جمعه موقت سیرجان، سرهنگ علی دستوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیرجان ، دکتر محمدرضا خضری پور عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گهرزمین، سید رحیم رضوی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان، محمد پیش بین رییس دفتر نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، دکتر سید علی رضوی نسب رییس دانشکده علوم پزشکی سیرجان و چند از مسوولین دانشکده علوم پزشکی سیرجان با خانواده های معزز شهید رضا آران، شهیده زرین رییسی و شهیده ام البنین شاهمرادی که از شهدای حوزه سلامت بودند، دیدار کردند.
حجت الاسلام و المسلمین حیدری امام جمعه موقت سیرجان در این دیدار با اشاره به ایثارگری های شهدا عنوان نمود: شهدا از جایگاه و مقام والایی برخوردار هستند که بایستی یاد شهدا را زنده نگه داشت.
محمدرضا خضری پور عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گهرزمین نیز در این دیدار گفت: شهداء افتخار ما هستند و شهدای سلامت همچون شهدای دفاع مقدس و بقیه شهدا مقام والایی دارند. درواقع ما خودمان را مدیون ایثارگری های این عزیزان می دانیم.
سید علی رضوی نسب نیز با اشاره به مقام والای شهدا افزود: شهدای سلامت شهدای مظلومی بودند که سختیهای زیادی رو متحمل شدند. درواقع این کار گهرزمین که اقدام به مستندسازی از شهدای سلامت و خانواده معزز آنان نموده است بسیار ارزشمند و ماندگار است و جای تقدیر و تشکر دارد.
در پایان این دیدار به رسم یادبود، لوح و تمثیلی از عکس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به خانواده معزز شهدا اهدا شد.
گفتنی است چندی پیش شرکت سنگ آهن گهرزمین در راستای مسوولیت های اجتماعی و فرهنگی با هدف بزرگداشت مقام و ایثارگریهای شهدا، برای اولین بار در کشور اقدام به مستندسازی از شهدای مدافع سلامت و خانواده معزز آنان در استان کرمان نموده است.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=7056

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − دو =