enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

نشست تدوین برنامه استراتژیک فولاد سنگان برگزار شد

به گزارش پترومتالز، جلسه تدوین برنامه استراتژیک فولاد سنگان (افق 1404-1402) با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران و روسای این شرکت برگزار شد.

نشست هم اندیشی تدوین برنامه استراتژیک افق 1404-1402 شرکت فولاد سنگان به مدت دو روز برگزار شد و در این نشست ضمن بررسی اقدامات صورت گرفته، برنامه ها و اهداف پیش روی این شرکت نیز بازبینی شد.

دکتر علی امرایی در آیین افتتاح این نشست، ضمن تقدیر از کلیه همکاران این شرکت افزود : همکاران پرتلاش ما در مجموعه فولاد سنگان با تلاش شبانه‌روزی توانستند به رکوردهای متعدد در تولید روزانه و ماهیانه دست یابند که اگر توقفات ناشی از محدودیت‌های گاز و برق نبود، مسلما از ظرفیت تولید سالیانه عبور می کردیم.

امرایی ضمن تشریح جهت‌گیری‌های استراتژیک و چشم‌انداز این شرکت افزود: این شرکت جهت دست‌یابی به اهداف پیش‌بینی شده، طرح‌های توسعه‌ای متعددی را در دستور کار دارد که ایجاد کارخانه کنسانتره هماتیت، افزایش ظرفیت تولید در کارخانه گندله‌سازی، ایجاد نیروگاه بادی و… از جمله برنامه‌های این شرکت به‌منظور دستیابی به اهداف است.

در ادامه این نشست، به منظور بررسی دقیق اهداف ، پروژها و اقدامات هر واحد، کارگاه هایی با حضور معاونین و مدیران به صورت فشرده برگزار و مشاور اقدامات استراتژیک فولاد سنگان، آقای اللهوردی تقوی ضمن تشریح و نظارت بر اجرای موثر این کارگاه ها، به بازبینی مجدد اهداف هر یک از معاونت ها پرداخت.

گفتنی است،  شرکت فولاد سنگان در انتهای هر سال بازنگری در تدوین نقشه استراتژی‌های خود را در دستور کار قرار می‌دهد و به همین منظور جلساتی با حضور معاونت‌ها و مدیریت‌های زیرمجموعه شرکت فولاد سنگان برگزار می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=7225

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + هفت =