enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

تولیدات شرکت ورق خودرو باعث بی‌نیازی خودروسازان کشور به واردات ورق گالوانیزه شده است

به گزارش پترومتالز، معاون بهره‌برداری فولاد مبارکه اصفهان، مدیران نواحی گرم و سرد این شرکت و مدیر مجتمع فولاد سبا از شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری بازدید کردند. مهندس حمید شجاعی مدیرعامل شرکت ورق خودرو در حاشیه این بازدید اظهار داشت: در حال حاضر با تلاش کارکنان شرکت ورق خودرو، خودروسازان کشور نیاز به واردات محصولات گالوانیزه ندارند و در سال جاری نیز تمامی تلاش خود را برای تولید گریدهای جدید و پرکاربرد به کارخواهیم گرفت. همچنین در برنامه داریم ورق باکیفیت ویژه برای صنایع لوازم‌ خانگی را در این شرکت تولید کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در این دیدار غلامرضا سلیمی معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه ضمن ابراز خرسندی از روند روبه رشد تولید کمی و کیفی محصولات شرکت ورق خودرو و قدردانی از زحمات مدیریت و کارکنان این شرکت در سال 1401 تصریح کرد: در سال جدید شرکت فولاد مبارکه به‌عنوان شرکت مادر راهبرد خود را در ادامۀ استراتژی‌های سال قبل و به‌صورت هدفمندتر بر اجرای طرح‌های توسعه، رشد تولید و عرضه محصولات باارزش افزوده بالاتر متمرکز نموده است.

وی با اشاره به ظرفیت 400 هزار تنی شرکت ورق خودرو در تولید ورق گالوانیزه تصریح کرد: با توجه به اینکه شرکت ورق خودرو اصلی‌ترین قطب تولید ورق‌های پرکاربرد در صنعت خودروسازی کشور است و از بالاترین تکنولوژی و فناوری روز دنیا در این عرصه بهره‌مند‌است، انتظار می‌رود همانند سال 1401با تمام توان و ظرفیت خود به رشد تولید همت گمارد.
سلیمی استفاده از دانش فنی و تجارب فولاد مبارکه، تدوین و اجرای برنامه‌های استراتژیک فراگیر در مجموعه هلدینگ جهت افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه در شرکت‌های تابعه ازجمله شرکت ورق خودرو را مورد تأکید قرار داد.

خودروسازان کشور نیاز به واردات محصولات گالوانیزه ندارند
در جریان این بازدید مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری نیز ضمن ارائه گزارش مبسوطی از عملکرد این شرکت در سال 1401 گفت: در حال حاضر با تلاش کارکنان این شرکت، خودروسازان کشور نیاز به واردات محصولات گالوانیزه ندارند و در سال جاری نیز تمامی تلاش خود را برای تولید گریدهای جدید و پرکاربرد به کارخواهیم گرفت تا مأموریت حساس خود را در راستای تحقق برنامه توسعه و سند چشم‌انداز ترسیم‌شده در شرکت مادر را ایفا نماییم.

برنامه های شرکت برای تولید ورق مورد نیاز صنایع تولیدکننده لوازم خانگی
حمید شجاعی در بخش دیگری از سخنان خود به ظرفیت‌ها و برنامه های این شرکت برای تولید ورق باکیفیت ویژه برای صنایع لوازم‌خانگی اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت تنوع و تکمیل سبد محصولات در زنجیره تولید گروه فولاد مبارکه و نیاز صنایع تولید کننده لوازم خانگی تمامی تلاش خود را در این زمینه نیز به کارخواهیم گرفت ،بدون شک حمایت‌های مدیریت ارشد گروه فولاد مبارکه به‌عنوان سهامدار اصلی و تأمین‌کننده عمده مواد اولیه شرکت ورق خودرو می‌تواند در تحقق اهداف سالانه این شرکت مؤثر و کارگشا باشد.
به گفته مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری تداوم روند روبه رشد و موفقیت‌های این شرکت درگِرو همین حمایت‌ها و تأمین به‌موقع مواد اولیه است و در جهت تحقق حداکثری اهداف و تکمیل سبد محصولات و زنجیره ارزش شرکت بسیار حیاتی است.

تعریف و اجرای پروژه مشترک مجتمع فولاد سبا با شرکت ورق خودرو
در این بازدید همچنین محمود محمدی فشارکی مدیر مجتمع فولاد سبا هم از تعریف و اجرای پروژه مشترک مجتمع فولاد سبا با شرکت ورق خودرو خبر داد و تصریح کرد: با توجه به تدابیر شرکت فولاد مبارکه در همکاری‌های دوجانبه، برای تولید ورق‌های فول‌هارد موردنیاز جهت تولید ورق‌های دوفازی DP800 و DP1000 در شرکت ورق خودرو آمادگی داریم.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=7501

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − ده =