enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

ظرفیت تولید کنسانتره مس شهربابک سه برابر می‌شود

به گزارش پترومتالز به نقل از خانه ملت، نماینده مردم شهربابک در مجلس با اشاره به توسعه و ایجاد اشتغال پایدار برای مردم حوزه انتخابیه خود از شروع احداث تغلیظ 3 میدوک به صورت رسمی خبر داد و گفت: با این اقدام ظرفیت تولید کنسانتره مس شهربابک سه برابر خواهد شد.

مصطفی رضاحسینی قطب آبادی در دیدار با رستمی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران خواستار شتاب بخشی به پروژه های توسعه ای مجموعه مس و همچنین افزایش میزان خدمات اجتماعی این مجموعه به شهرستان شد.

وی افزود: ساخت بیمارستان 150 تخخوابی، احداث باند دوم جاده میدوک، احداث تصفیه خانه آب شرب و ساخت هتل و مجموعه اقامتی و فرهنگی پروژه هایی هستند خواستار تسریع در انجام آن ها هستیم.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران ضمن تشکر از حمایت‌ها و تلاش‌های رضاحسینی از مجموعه مس، بیان کرد: امروز چک خرید مجموعه مس فلز رنگین صادر و رسما خرید این مجموعه انجام شد.

در ادامه رستمی بیان کرد: با توجه به مطالبه نماینده مجلس در جهت توسعه مجتمع مس شهربابک شروع احداث فاز سوم تغلیظ  معدن مس میدوک نهایی شد و با این اقدام تولید کنسانتره مس در شهربابک به سه برابر خواهد رسید و شاهد اشتغال گسترده جوانان در این پروژه خواهیم بود.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=7548

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =