enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

تاکید بر فرصت‌ها و ظرفیت‌های مشترک فولاد مبارکه و ذوب‌آهن با هدف هم‌افزایی بیشتر

به گزارش پترومتالز، در نشست مشترک مدیران عامل شرکت‌های فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان بر هم‌افزایی بیشتر دو شرکت با توجه به فرصت‌ها و ظرفیت‌های مشترک این دو مجموعه بزرگ تاکید شد.

نشست صميمی مديرعامل شرکت فولاد مباركه و مديرعامل شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان با حضور جمعی از مدیران این دو مجموعه بزرگ صنعتی دیروز شنبه ۹ اردیبهشت‌ماه به میزبانی شرکت ذوب‌آهن برگزار شد.

محمد‌یاسر طیب‌نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه اظهار کرد: ظرفيت‌های خوبی در ذوب‌آهن وجود دارد كه با استفاده حداكثری از این ظرفيت‌ها می‌توانیم شاهد شكوفایی این شرکت باشیم؛ فولاد مباركه و ذوب‌آهن برای هم‌افزايی، فرصت‌ها و ظرفيت‌های مشترک زیادی دارند و اميدواريم ذوب‌آهن اصفهان در آینده‌ای نزدیک به شرایطی برسد كه بتواند با ظرفيت كامل خود در خدمت صنعت كشور باشد.

مهدی كوهی، مديرعامل ذوب‌آهن اصفهان در این نشست گفت: فولاد مباركه و ذوب‌آهن اصفهان نقاط مشترک زیادی دارند و می‌توانند در زمينه‌های گوناگون با یکدیگر همکاری‌های ارزشمندی داشته باشند که امیدوارم در آینده با هم‌افزایی و عزم جدی مدیران این دو مجموعه اتفاقات خوبی برای هر دو مجموعه و صنعت فولاد کشور رقم بخورد.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=7950

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 18 =