به گزارش پترومتالز، حمید شجاعی مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در دیدار با مدیران شرکت فولاد عرب آسیا گفت: به لطف تأمین کنندگان مواد اولیه شرکت ورق خودرو از جمله فولاد مبارکه و فولاد غرب آسیا، هم اکنون صنایع خودروسازی کشور از واردات محصولات گالوانیزه بی نیاز هستند.

مديرعامل و جمعی از مدیران شرکت فولاد غرب آسیا از خط شرکت ورق خودرو بازدید کزدند.

در این دیدار صمیمی حمید شجاعی مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری راه های توسعه همکاری های متقابل و شرایط مثبت حاکم بر شرکت ورق خودرو را مورد بررسی قرار داد.

وی ضمن تقدیر از مجموعه فولاد غرب آسیا به عنوان یکی از تأمین کنندگان اصلی و عمده ورق فول‌هارد مورد نیاز شرکت ورق خودرو عنوان کرد: شرکت فولاد غرب آسيا با تأمین و همکاری مثبت در ثبت افتخارات شرکت ورق خودرو سهیم است.

وی خاطرنشان کرد: به لطف تأمین کنندگان مواد اولیه شرکت ورق خودرو از جمله فولاد مبارکه و فولاد غرب آسیا و همت کارکنان سختکوش این شرکت، هم اکنون صنایع خودروسازی کشور از واردات محصولات گالوانیزه بی نیاز هستند.

وی همکاری و همراهی شرکت فولاد غرب را در تحقق اهداف بلند مدت شرکت ورق خودرو را بسیار لازم که ضروری عنوان کرد و افزود: برای شرکت ورق خودرو تامین به موقع و کیفیت محصولات همیشه مد نظر بوده است.

وی استفاده از دانش فنی و تجارب واحدهای مختلف فولادی در جهت افزایش سود و کاهش هزینه ها را بسیار ارزشمند توصیف کرد.

در ادامه غلامرضا خلیقی مديرعامل شركت فولاد غرب آسیا ضمن ابراز خرسندی از حضور در شرکت ورق خودرو همکاری نزدیک با این شرکت را به عنوان یکی از بزرگترین مشتریان مجموعه فولاد غرب آسیا، بسیار کلیدی و با اهمیت توصیف کرد و اظهار امیدواری کرد با برگزاری هرچه بیشتر اینگونه نشست های فنی و تجاری بتوانیم روند همکاری ها را تسریع ببخشیم.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =