enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

ملی مس ایران پیشران حوزه فناوری خواهد بود

به گزارش پترومتالز، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور تاکید کرد: شرکت ملی صنایع مس ایران در آینده یکی از پیشران‌های حوزه فناوری در کشور خواهد بود.

روح‌الله دهقانی ‌فیروزآبادی در حاشیه افتتاح نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس ۲۰۲۳ در پاسخ به خبرنگار روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه درخصوص نقش شرکت ملی صنایع مس ایران و این مجتمع در توسعه زیست‌بوم فناوری کشور گفت: به‌طور ویژه همه صنایع معدنی کشور برنامه جدی در این حوزه دارند و با بزرگان معدنی کشور چندین برنامه متفاوت داشتیم. ان‌شاءالله این مجموعه‌ها با استفاده از ظرفیت قانون جهش یکی ‌از بازیگران اصلی زیست‌بوم برای توسعه و سرمایه‌گذاری باشند.

وی تصریح کرد: شرکت ملی صنایع مس ایران در آینده یکی از پیشران‌های حوزه فناوری در کشور خواهد بود.

دهقانی ‌فیروزآبادی در ادامه سطح برگزاری نمایشگاه امسال اینوتکس را فراتر از سال‌های گذشته برشمرد و افزود: امروز بسیاری از صاحبان سرمایه، اقتصاد دانش‌بنیان را اقتصادی سودآور، اساسی و حیاتی می‌دانند و این سبب می‌شود امسال قطعا رویداد اینوتکس پرشورتری را داشته باشیم.

معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور عنوان کرد: پیش‌بینی من این است که امسال نسبت به پارسال حداقل ۱۵ تا ۲۰ درصد رشد سرمایه‌گذاری‌ها در این نمایشگاه را داشته باشیم.

دهقانی‌ فیروزآبادی ادامه داد: پیش‌بینی حضور ۱۰۰ هزار نفر از فعالان زیست‌بوم را در این نمایشگاه داریم و امیدوارم دانشگاهیان، استادان دانشگاه و دانشجویان هم از این فرصت استفاده کنند و قطعا این فضا، هم امیدبخش و هم الهام‌بخش برای آینده دانش‌بنیان است.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=8181

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + نه =