enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

تاکید بر همیاری بیشتر مسئولان در تسریع پروژه‌های تولیدی و طرح‌های در دست اجرای فولاد آلیاژی

به گزارش پترومتالز، نائب رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد آلیاژی ایران در بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران ضمن قدردانی از حمایت های انجام شده در جهت پیشبرد اهداف اشتغالزا و تحقق شعار رشد تولید توسط این شرکت گفت: خواستار همیاری بیشتر مسئولین استانی در تسریع پروژه های تولیدی و طرح های در دست اجرای فولاد آلیاژی ایران هستیم.

فولاد آلیاژی ایران باهدف تداوم و گسترش حضور در بازارهای صادراتی و جذب بازارهای جدید در امر فروش فولادهای آلیاژی و مخصوص با حضور فعالانه در نمایشگاه اکسپو ایران ۲۰۲۳ این روزها میزبان بازدیدکنندگان مختلفی از داخل و خارج کشور است.

پنجمین نمایشگاه اکسپو ایران با درخواست های متعدد کشورهای خارجی برای حضور و بازدید از جمله سرمایه گذاران ۱۵۰ کشور روبه رو شده است که خود نمایانگر پیشرفت توانایی های تولیدی و تجاری شرکت‌کنندگان در این رویداد بزرگ است.

شرکت فولاد آلیاژی با برپایی غرفه در این نمایشگاه با هدف جذب بازارهای جدید به ارائه دستاوردها و تولیدات خود در عرصه توسعه اقتصادی پرداخته است.

غرفه فولاد آلیاژی ایران میزبان علی اکبر عزیزی معاون سیاسی استاندار به همراه مدیر کل اقتصادی استاندار و سیدمحمدرضا مدرسی فرماندار یزد بود و ایشان ضمن بازدید در جریان تازه ترین توانمندی‌ها و دستاوردهای این شرکت قرار گرفتند.

علاوه بر این، علی دوستان نائب رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد آلیاژی ایران در بازدیدی که از «غرفه استانداری یزد» در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران با عنوان «ایران اکسپو ۲۰۲۳» به عمل آورد، ضمن قدردانی از حمایت های انجام شده در جهت پیشبرد اهداف اشتغالزا و تحقق شعار رشد تولید توسط این شرکت، ضرورت همیاری مسئولین استان یزد در تسریع پروژه های تولیدی و طرح های در دست اجرای فولاد آلیاژی ایران را خواستار شدند.

گفتنی است، نمایشگاه توانمندی‌های ایران با سخنرانی رئیس جمهور و با هدف افزایش تعامل و تبادلات اقتصادی و تجاری با هدف جذب و تقویت بازارها و سرمایه گذاران جدید  از ۱۷ تا ۲۰ اردیبهشت ماه برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=8190

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هجده =