enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

هوشمندسازی واحدهای تولیدی در دستور کار چادرملو

به گزارش پترومتالز، در نشست بررسی عملکرد واحدهای تولیدی مجتمع صنعتی چادرملو بر هوشمندسازی واحدها تاکید و این موضوع در دستور کار کچاد قرار گرفت.

در این نشست پس از ارائه گزارش های مبسوط مدیر مجتمع و مدیران واحدهای مختلف درخصوص عملکرد ۲ ماهه امسال، طرح ها و برنامه های افزایش تولید، ارتقای بهره وری و تدابیر بیش از پیش کاهش آلایندگی های زیست محیطی، طاهر زاده مدیرعامل چادرملو عملکرد تولید محصولات زنجیره فولاد را طی سال ۱۴۰۱ و نیز ۲ ماهه ابتدایی سال جدید مثبت ارزیابی کرد.

وی با بیان اینکه چادرملو موفق به کسب رکوردهای بی سابقه از ابتدای فعالیت واحدهای تولید شمش فولاد و آهن اسفنجی شد افزود: باوجود محدودیت های ناشی از مصرف انرژی و کاهش قیمت های جهانی فولاد، چادرملو موفق شده است نسبت به سایر شرکت‌های هم ردیف از سودآوری قابل قبولی برخوردار گردد.

مدیر عامل چادرملو تصریح کرد: امسال هم با توجه به وضعیت بازار جهانی سنگ آهن و پیش بینی قیمت محصولات فولادی، تکلیف ما در ایجاد شرایط رقابت پذیری بسیار سنگین‌تر می شود. باید تمام سعی و توان خود را برای افزایش تولید به ویژه در انتهای زنجیره، افزایش بهره وری و راندمان تولید و کاهش مصرف حامل های انرژی با رعایت کامل ضوابط زیست محیطی مصروف داریم.

طاهر زاده با تاکید بر تدوین برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در جهت کسب بالاترین استانداردهای زیست محیطی برای تولید افزود: آموزش و به کار گیری تجهیزات مدرن، روز آمد کردن و هوشمند سازی فرآیند تولید فولاد به خصوص در صنایع پائین دستی نقش مهمی در ارتقای شاخص‌های تولید و توسعه پایدار خواهد داشت.

در ادامه این نشست صلاحی رئیس هیات مدیره چادرملو ضمن تشکر از تلاش های بی وقفه و قابل تقدیر تمامی مدیران شرکت در بهبود شرایط تولید گفت: چادرملو بعنوان یک شرکت صنعتی شاخص در استان یزد شناخته می شود، از این رو وظیفه ما و شما برای رسیدن به استانداردهای قابل قبول بسیار خطیر و مهم است و از اینکه میبینم دغدغه مدیران در جهت ارتقای بهره وری و اعمال تدابیر زیست محیطی است بسیار خرسندم.

همچنین فاطمی اردکانی نایب رئیس هیات مدیره چادرملو ضمن تقدیر از اقدامات موثر مدیران شرکت در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی تاکید کرد ‌. باید همه توان و تخصص خود را برای هوشمند سازی چرخه تولید به کار گیریم تا علاوه بر ارتقای کیفیت بتوانیم محصولات زنجیره را متناسب با نیاز مشتری تولید نمائیم.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=8681

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =