enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

عزم جزم فولاد مبارکه در مسیر تحقق رشد تولید

به گزارش پترومتالز، محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه در بازدید از خطوط تولید این شرکت گفت: ثبت رکوردهای روزانه و ماهانه تولید فولاد مبارکه از ابتدای سال جاری نتیجه هم‌افزایی و تلاش مضاعف کارکنان غیور این شرکت، کار گروهی و هماهنگ، پشتیبانی دقیق، برنامه‌ریزی و مدیریت در استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود بوده که بسیار ارزشمند و قابل‌ تقدیر است.

مدیرعامل فولاد مبارکه افزود: با توجه به انتخاب شعار “مهار تورم و رشد تولید” توسط مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر تقویت تولید در کشور، فولاد مبارکه عزم خود را برای رشد تولید جزم کرده و در مسیر تحقق آن برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده است.

وی تصریح کرد: رشد تولید در فولاد مبارکه علاوه بر ارزش‌آفرینی و سودآوری برای این شرکت، منجر به رونق اقتصادی کشور خواهد شد چراکه ادامه فعالیت و تولید چندین هزار صنعت در پایین‌دست، وابسته به تولید فولاد مبارکه است.

طیب‌نیا خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط تحریمی حاکم بر کشور، تاثیر میزان تولید فولاد مبارکه در رشد اقتصاد ملی بیش از حد تصور است و باید اهمیت و جایگاه این مجموعه در کشور بیش از پیش تبیین شود. هدف‌گذاری فولاد مبارکه در سال جاری تحقق کار تیمی، چابک‌سازی و ارتقای سطح انگیزه کارکنان است.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=8794

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + سه =