enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

در آیین بزرگداشت روز جهانی بناهای تاریخی رقم خورد؛ تجلیل از گل‌گهر در حوزه اجرای مسئولیت اجتماعی

به گزارش پترومتالز، گل‌گهر در بخش اجرای مسئولیت اجتماعی در حوزه میراث فرهنگی در آیین بزرگداشت روز جهانی بناها و محوطه‌های تاریخی مورد تجلیل قرار گرفت.

آئین بزرگداشت روز جهانی بناها و محوطه‌های تاریخی با حضور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و جمعی از پیشکسوتان مرمت‌گری در این وزارتخانه برگزار و از کنشگران و فعالان عرصه میراث فرهنگی تجلیل شد.

در این مراسم در بخش اجرای مسئولیت اجتماعی در حوزه میراث فرهنگی از شرکت گل‌گهر تجلیل شد و حجت نجمی نیا مدیر مجتمع گل‌گهر به نمایندگی از این شرکت لوح سپاس این وزارتخانه را دریافت.

گفتنی است گل‌گهر علاوه بر سرمایه‌گذاری کلان در بخش گردشگری، در حوزه توجه به مرمت و احیای بناها و یادگارهای فرهنگی سیرجان نیز در سال‌های گذشته قدم‌های بزرگی برداشته است که از آن جمله می توان به مرمت عمارت صدر که به عنوان یکی از مهم‌ترین بناهای تاریخی سیرجان، به صورتی کاملا اصولی اشاره کرد که به همت شرکت گل‌گهر مرمت و در آستانه افتتاح می باشد.

علاوه بر این کمک به ترویج پژوهش و اکتشاف در قلعه تاریخی سنگ، بهسازی مسجد جامع سیرجان و مرمت قلعه‌ درویش زیدآباد، از دیگر اقدامات تأثیرگذار گل‌گهر در این حوزه است که سبب شده تا از سوی وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، به عنوان الگوی برتر کشوری در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی، مورد تقدیر قرار بگیرد.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=7722

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =