enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

تقدیر معاون اجرایی رییس‌جمهور از ذوب‌آهن به‌دلیل تامین ریل مورد نیاز کشور

به گزارش پترومتالز، محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در جلسه‌ای با موضوع بررسی آخرین وضعیت راه آهن استان اردبیل از تلاش ذوب آهن اصفهان در جهت تامین ریل مورد نیاز پروژه های خط آهن کشور قدردانی کرد.
مهدی کوهی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان پنجشنبه  ۲۱ اردیبهشت ماه، در جلسه ای که با حضور محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و خطیبی معاون شرکت ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه های کشور با موضوع بررسی آخرین وضعیت راه آهن استان اردبیل برگزار شد، حضور پیدا کرد و گزارشی از آخرین وضعیت تولید و تحویل ریل ارائه کرد.
محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در این جلسه از تلاش ذوب آهن اصفهان در جهت تامین ریل مورد نیاز پروژه های خط آهن کشور قدردانی کرد.وی در تماس تلفنی با وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی ضمن ابراز رضایت از عملکرد ذوب آهن اصفهان دستور لازم جهت پرداخت مطالبات این مجتمع عظیم صنعتی از شرکت زیرساخت و تهاتر با مواد اولیه مورد نیاز ذوب آهن را صادر کرد.
مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان نیز در این جلسه خاطرنشان کرد: این مجتمع عظیم صنعتی همواره در کنار دولت و در خدمت مردم عزیز کشورمان بوده و هست و تمام سعی خود را برای تولید محصولات ارزش افزا جهت جلوگیری از خروج ارز می کند که نمونه بارز آن تولید ریل مطابق استانداردهای جهانی است.
شایان ذکر است تا کنون بالغ بر ۱۰۰ هزار تن ریل مطابق استانداردهای روز دنیا و بالاترین کیفیت در ذوب آهن اصفهان تولید و تحویل گردیده و حدود ۶۰ هزار تن آن نیز در محورهای ریلی اقصی نقاط کشور نصب شده است.
Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=8226

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سه =