enfnews logo

فوری

اشتراک گذاری

تاکید مدیران بانک توسعه صادرات بر حمایت از مهم‌ترین پروژه توسعه‌ای فولاد آلیاژی ایران

به گزارش پترومتالز، محمد کمال زاده مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران در نشست با مدیران ارشد بانک توسعه صادرات گفت: پروژه یزد۱ به عنوان مهم‌ترین طرح توسعه فولاد آلیاژی در حال راه اندازی است و با بهره‌برداری کامل از این پروژه‌ عظیم، ظرفیت کلی فولادسازی این شرکت به یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن در سال می رسید که کمک شایانی به اقتصاد و توسعه صنعت فولاد می کند.

نشست مشترک مدیران ارشد بانک توسعه صادرات ایران با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت فولاد آلیاژی ایران درباره روند پیشرفت پروژه توسعه یزد۱ در محل این شرکت برگزار شد.

در این نشست، رئیس هیأت مدیره، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک توسعه صادرات ایران بر حمایت از پروژه یزد۱ تاکید کردند.

در این نشست مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران با اشاره به فرامین رهبر معظم انقلاب در آغاز سال جاری، گفت: ریل گذاری مسیر هر ساله توسط مقام معظم رهبری انجام می شود و وظیفه ما حرکت در راستای فرمایشات ایشان است و این شرکت به موضوع رشد تولید اهمیت خاصی داده و دلیل این ادعا ثبت رکورد جدید در رشد تولید با ۵۴ هزار و ‌ 837 تن تولید ماهیانه مذاب است که امسال محقق شده است.

محمد کمال زاده افزود: پروژه توسعه یزد ۱ با ظرفیت تولید سالانه ۷۰۰ هزار تن شمش فولادی، مهم‌ترین طرح توسعه فولاد آلیاژی است و ذوب‌گیری از این پروژه، رویداد بزرگی برای این شرکت محسوب می‌شود.

وی اضافه کرد: در راستای تحقق شعار سال این مجموعه در حال راه اندازی است و با بهره‌برداری کامل از این پروژه‌ عظیم، ظرفیت کلیِ فولادسازیِ این شرکت به یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن در سال می رسید که کمک شایانی به اقتصاد و توسعه صنعت فولاد می کند.

رییس هیأت مدیره و سرپرست بانک توسعه صادرات ایران که به همراه جمعی از مدیران و اعضای هیئت مدیره در این نشست حضور داشتند، گفت: بانک توسعه صادرات ایران با توجه به برنامه های حمایتی خود از روند تولید و تولیدکنندگان داخلی برای دستیابی به ارزش افزوده، تامین مالی و سرمایه‌گذاری، این پروژه را حمایت می کند.

محمد جعفر مزده، با اشاره به حضور روسای دایره اعتبارات بانکی و ارزی در این بازدید، افزود: بانک توسعه صادرات ایران برای تسریع در امور ارزی و ریالی و همچنین تسهیلاتی مورد نیاز این پروژه نهایت تلاش خود را در رفع موانع موجود انجام می دهد.

گفتنی است هیأت اعزامی از بانک توسعه صادرات ایران با حضور در محل اجرای پروژه فولادی یزد۱، از نزدیک با روند فعالیت های انجام شده آشنا شدند.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:

https://enfnews.com/?p=8513

بر چسب ها

مقالات مرتبط

تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هشت =